O mě ...

14. prosinec 2013 | 18.02 |
› 

Co napsat?

Jsem úplně normální holka se starostmi a radostmi, jako každý jiný. Ráda řeším maličkosti a blbinky a stejně tak nerada řeším ty důležité věci. Jenže zrovna tě důležitých věcí je poslední dobou až moc. A těch radostných nějak málo...
Jako každá druhá "dnešní" holka, mám ráda TVD a (nebudu se tím tajit) mám jako asi většina těchto holek ráda Damona (i když možná ne). Ale to není až tak podstatný. Ian se mi líbil už dřív v jiných filmech, jen aby bylo jasno  A také mám ráda ještě jeden seriál, který u  nás není až tak známý. Jmenuje se Legenda o Hledači. V originále je to Legend of the Seeker, a je to natočený podle prvních dvou knih stejnojmenného 11-ti dílného románu. Knížky napsal Terry Goodkind a musím říct, že díky němu mě začalo bavit číst. Mám také ráda hudbu a plno dalších věcí. A jeden z mých velkých koníčků jsou puzzle. Jenže ty jsou levné asi stejně, jako ty knížky, takže to jde hodně pomalu.
A jako každý z vás mám také rodiče a sestru. Sice jsem vždycky chtěla bratra, ale neztěžuji si. A jako (snad) menší většina se naši rozvedli.

A tento blog nejspíš nebude jen o tom dobrém, o veselých zážitcích a vzpomínkách ale bude také plný špatných pocitů, plný negativ a možná bude zavánět nenávistí, ale je to můj blog, můj deníček a moje pocity. A nebudu se omlouvat za to, co cítím, nebo jak to cítím. Tak mě prosím neobviňujete za to, že nemám takový život, jaký jsem si představovala. Kdo má? Nikdo. Nebo alespoň hooodně velká většina ne.
Jsem jenom obyčejná holka, která se chce vypsat z toho špatného a podělit se o to dobré, nic víc...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: O mě ... tlapka®pise.cz 14. 12. 2013 - 21:48
RE: O mě ... gothicgirl 14. 12. 2013 - 23:51