Nový rok je tady

1. leden 2014 | 13.01 |

Je první leden nového roku a to pro mě znamená plno tradic. Například si předsevzít to, co nesplním, nebo léčit kocovinu. Musím se přiznat, že i když jsem včera a vlastně i dneska nebyla jenom o kofole, je mi dobře. Nebo bych nejspíš měla říct, že je mi líp, než jsem čekala. Ale to tady rozebírat nechci. Chci říct něco jiného. Asi před týdnem jsem narazila na článek, ve kterém nějaká kartářka, nebo vědma, nebo kdo věštila, jaký tento rok bude. Tyto věci beru s rezervou. S velkou rezervou, tak jsem si článek přečetla jen tak ze zvědavosti. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak minulý rok měl být špatný. A taky, že byl. A ne jenom pro mě. Bylo hodně rozvodů, hodně smrti, zdá se, že se propouštělo víc, než jindy... Když to vezmu kolem a kolem, tak jsem jenom v tomto roce byla na 2 pohřbech. Měla jsem být na třech, ale to nešlo, protože jsem nebyla doma. Vím, že ne jenom naši, ale také u mamky v práci se hodně lidí rozvádělo a rozcházelo. Nějaké přírodní katastrofy nezmiňuji, protože i když je to strašné, zemětřesení a tsunami je každý rok... A tento rok má být dobrý. Mohla bych se rozepsat, že je rok koně a podle run je rok dřeva a dřevěný kůň je silné spojení, které značí sílu a tak dále. Ale to rozepisovat nebudu. Když nad tím teď tak přemýšlím, tak se mi zdá, že nebude tolik jarních povodní, protože na většině území ČR není moc co k tání...
Podle mého horoskopu mě čeká láska, práce, nový začátek, jako takový. Což sedí, vzhledem k tomu, že se budeme stěhovat. A mamka a sestra mají obdobný horoskop, dokonce i na strýce sedí. Nový začátek? Beru. Už mám dost toho, kde jsem a toho, co se tady děje. Chci pryč a taky, že půjdu pryč. Práce? KONEČNĚ!! Stěhujeme se do města, takže odpadne případné dojíždění, což usnadní hledání. Láska? Proč ne? Už jsem sama dost dlouho, ráda se znovu zamiluji. K té lásce se píše, že když se dá pozor na alkohol, v létě bychom mohli plánovat budoucnost. Takže se budu dívat po chlapech - abstinentech, ať ta plánovaná budoucnost stojí za to :-)

Takže když všechno shrnu, dávám si teď oficiálně předsevzetí (nad kterým jsem mimochodem přemýšlela už v půlce prosince a díky horoskopu, to opravdu risknu) najít si práci a chlapa.

Pro zvědavé lidičky, vám se hodím ten odkaz na ten velký horoskop 2014. A i když stránka zavádí, ten horoskop je univerzální, takže platí i pro chlapy ;-)

http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-styl/tajemno/38259-velky-horoskop-2014-zaostreno-na-zdravi-penize-i-lasku

ohnostroj

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře