Reklamy

23. leden 2014 | 15.57 |
› 

Musím se přiznat, že některou logiku reklam opravdu nechápu. Když pominu 2litrový prací prášek v mini-kabelce, nebo ještě líp někde z oněch míst protože sebou nemá ani tu kabelku, který už je více méně ohraný, je tady dost reklam, které snad musel vymýšlet nějaký vysokoškolák. Jo, já vím, takový člověk má titul na to, aby mohl udělat trapnou reklamu, ale když se nad tím zamyslíte... zlatý selský rozum.

Tak třeba reklama na barvu na vlasy. Netuším, co za značku to má být, upřímně tyhle detaily nevnímám, to je jedno. "Jsou vaše vlasy po obarvení, jako barevná helma? Vyzkoušejte tuto barvu a vaše vlasy budou krásné, dlouhé, bla bla." Takže pokud si s touhle barvou, a v žádném případě s žádnou jinou nabarvíte hlavu, máte krásné dlouhé silné vlasy. Ale když si hlavu nabarvíte něčím jiným, z dlouhých vlasů máte mikádo neboli helmu. Není to utažený za vlasy? Copak barva rozhoduje o vašem účesu? Nechápu... prosím, o vysvětlení.

Sušenky TUC a tyčinka Snikers. "Máš hlad? Jdi do Snikers!", TUCky to samé. Vlastně to učí děti, že když mají hlad, mají si vzít sušenku, nebo nějakou čokoládu. Fakt výchovný. Opravdu lituju, že nemám ten titul. Možná bych to pak pobírala.

Reklama na Snack. Víte - sušenka, med a mléko, perfektní svačinka mezi jídly. Jo je to dobrý, to je fakt. Ale když si někde ve sklepě tleskne, tak ta lednička sletí, jak meteorit, udělá díru od střechy přes 10 pater až k nim do sklepa. "Těžká váha." Ale když si tleskne tam ten týpek z 1. patra, tak se lednička najedou, snáší, div nedoletí, protože je to "Lehká svačina mezi jídly." Měli by se rozmyslet, jestli ta lednička spadne, nebo doletí.

Poslední reklama, ze které teď těžko spím, je reklama na Olmíky, či co to je za jogurt. Jak tam poskakují kravičky a býci. Když pominu fakt, že to vypadá, jak kdyby měla kráva v reklamě 8 cecků, místo 4, tak kde pro boha svaté přišli na to, že býk má vemeno? Když už nechtěli dělat býka s pinďourem, tak to mohl být volek. A když už jsme u toho, věčně nadržený býk by určitě s krávami zpíval o nějakém jogurtu. Víte, jak ty děti pak musí být zblblé, když si myslí, že býk má vemeno s 8 cecky a najednou zjistí, že je to úplně jinak?? Hlavně, že mají náušnici v uchu, aby šlo, jakože poznat, že je to kluk.

Nebo reklama na vložky, kdy se 7 bab nacpe do jednoho taxíku. No už vidím, jak jim to taxikář dovolí.

Takže tolik k reklamám, na které jsem si teď během půl hoďky vzpomněla, které mě opravdu vyvádí z míry. Abych se pomalu chystala na brigádu, na kterou jsem začala chodit. A co vy? Nevěřím, že jsem v tomto nepochopeném světě reklam sama...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Reklamy sayonara®pise.cz 01. 02. 2014 - 22:17