Co se dnes stalo?

16. prosinec 2013 | 16.36 |

stromeček

Pomáhali  jsme se sestrou babičce zdobit stromeček. Abyste pochopili, v čem se skrývá to kouzlo - naše babička je typ prarodiče, který vás nechá udělat práci podle vás. Pak dostane nápad a názorně vám ho ukáže. Na to se vás zeptá, jak se vám to líbí víc, jestli takto, nebo jak to bylo před tím. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, nakonec to bude vždycky podle třetího způsobu, jejího druhého.
A tady se dostáváme k tomu, proč se mi strojit babiččin stromeček tak líbilo. Vůbec  nám do toho nekecala! :-O Je to trochu divné, byla jsem připravená na to, že celý stromek pomalu vymění, ale nic se nestalo. Bylo to divný. I když na druhou stranu, když dávala dekoraci na záclony atd., tak tam to podle ní opravdu bylo.. Za trest jsem jí sebrala jednu vánoční slaměnou ozdobu :-) To mi připomíná, že bych už konečně mohla udělat vánoční nástěnku. Snad se k tomu dostanu, je to poslední týden před Vánocemi a to ještě nebudu celý týden doma. Nějak jsem na to zapomněla. Ono celý rok nějak rychle utekl... Moje sestra to vyřešila jednoduše. Má nástěnku s vánoční tématikou ještě od loňska.

Pustila jsem se na plno do těch puzzlí, které se mi tu válí rozdělané už nějaký ten rok. Vždycky se našli nějaké lepší puzzle. Jenže teď nemám co číst, mám krizi - nudím se, do nástěnky se asi pustím až zítra a tak jsem se teda rozhodla je konečně doskládat. Jenže co se nestalo? Buď mi X dílků chybí, nebo jsem úplně mimo, ale žádný dílek mi nesedí asi na 4 místech! Tak přemýšlím, že se na ně zase  na chvilku vykašlu, ale už je  na čase je doskládat a hodit na zeď. Tak nevím, jak to nakonec dopadne. Třeba je celé rozdělám, zavřu do krabice a rozdělám další. Ale to by jenom vypadalo, že nemám výdrž, morálku, snahu... A to nechci. Vím, že na to mám. Vždyť stejně velké puzzle jsem zvládla poskládat do týdne. S přestávkami. Když bych to spočítala na hodiny, tak by z toho mohlo být tak 4-5 dní. Takže vím, že na to mám a baví mě to. Je to vlastně takový anti-stres pro mě. Ale jak je můžu složit, když mi chybí dílky? Nebo při nejmenším žádný dílek nikam nesedí?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Co se dnes stalo? tlapka®pise.cz 16. 12. 2013 - 20:26
RE(2x): Co se dnes stalo? gothicgirl 17. 12. 2013 - 13:15