Oficiálně v novém

1. únor 2014 | 20.01 |

Tak konečně. V pátek ráno přijeli stěhováci a ještě dneska dopoledne se stavili dodělat pár věcí. Musím říct, že i když jsem se fakt těšila, tak mi nějaká slzička nakonec ukápla. A to, když jsem se "loučila" se svým psem. Přitom ji budu vídat úplně stejně, jako když jsem chodila na školu a přes týden jsem byla pryč. Každý víkend, někdy ani to ne, jsem přijela na dva dny domů a pak zase odjela pryč. Ale to bylo prostě jiný. Teď tam bude jenom s babi. No, alespoň má nějakou povinnost, ale stejně pořád doufám, že jí někdy nezapomene dát vodu a granule. Ale volat jí nechci, ať zbytečně nestresuji a pak - asi by nebyla ráda, kdybych jí nevěřila, nebo tak. Takže prostě věřím tomu, že se tam má to moje psisko dobře i bez nás tří.
Takže pokračujme: stěhováci přijeli, jeden z nich sympaťák (ten si dnes vyprosil mé tel. číslo - no, tak proč ne?), druhý vyloženě hezký (a ženatý :-/) a třetí starý, ale s kondičkou lepší, než máme já se ségrou dohromady. Naložili celý obývák plus postele, to celé na třikrát a odjeli do našeho nového bytu. Jenže postel, skříň a gauč (ty nejtěžší položky) se museli, jako všechno ostatní vynést do 50-ti schodů, do druhého patra. Takže se kluci natahali, až to bolelo. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na sestřinu kytku (potos) jménem Alice a moje 4 poskládané puzzle na stěnu. A naše plyšáky. A plno dalších věcí od užitečných hrnců a příborů až po úplné zbytečnosti, jako jsou plakáty nebo guma ve tvaru skateboardu.
Byteček je to krásný. Sice nijak velký ale prostorný dostatečně. Má to být 1+1, ale mě to spíš přijde jak 2+kk. Ale i tak. Obývák (bez kuchyně) je asi o metr větší,  než náš bývalý a pokojík je o metr a půl větší. Takže i když tady máme postele, stůl, skříň atd., pořád je tady plno prostoru. A to je dobře, alespoň mám kde skládat puzzle :-)
Většina lidí, kteří bydlí  na vesnici, v rodinném domku se může zdát, že přestěhovat se do města na byt je až moc velký skok a problém, ale upřímně, jediné, co mi tady chybí je můj pes. Ale není problém kdykoli dojet na návštěvu za babi, takže o psíka jsem určitě nedošla. Místa tady máme ještě víc, než tam a nám třem tohle bohatě stačí. No, právě jsem se osprchovala v nové koupelně, kde k dokonalosti chybí jen pračka, která přijde v úterý a závěs, aby nebyla mokrá celá koupelka, ale jinak je fajn. Je 1. 2. 2014 a my jsme oficiálně v novém.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Oficiálně v novém sayonara®pise.cz 01. 02. 2014 - 22:13
RE(2x): Oficiálně v novém gothicgirl 02. 02. 2014 - 10:25